اسامی برندگان و جوایز قرعه کشی ویژه حضور در غرفه نمایشگاهی همراه گام

به مناسبت برپائی غرفه نمایشگاهی همراه گام در همایش ملی و نمایشگاه تولید و خدمات ورزشی از تاریخ ۲۵ لغایت ۳۰ بهمن ماه در باغ موزه دفاع مقدس تهران، فراخوان مسابقه ویژه از سوی همراه گام اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی همراه گام، فراخوان مسابقه ویژه همراه گام در روز اول افتتاح غرفه نمایشگاهی  همراه گام در محل باغ موزه دفاع مقدس تهران اعلام شد. بر اساس این فراخوان تمامی افرادی که در زمان برگزاری همایش و نمایشگاه (۲۵ لغایت ۳۰ بهمن ماه)، با نصب اپلیکیشن همراه گام عضو باشگاه پیاده روی همراه گام شوند و در هر جای ایران که باشند و در فضای باز به میزان ۲ کیلومتر پیاده روی نمایند ، بصورت خودکار در قرعه کشی جوایز همراه گام ویژه نمایشگاه شرکت داده میشوند.

این فراخوان با شعار «همه با هم قدم برمی داریم» به همت همراه گام از تاریخ ۲۵ تا ۳۰ بهمن ماه برگزار شد و مورد استقبال پر شور و چشمگیر بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان در گردهمایی انجمنها و کمیته های ورزشی فدراسیون ورزشهای همگانی در همایش ملی تولید و خدمات ورزشی قرار گرفت.

این فراخوان در راستای مأموریت همراه گام مبنی بر جلب مشارکت همگانی و هم افزائی در ترویج و توسعه ورزش پیاده روی با هدف ارتقاء سطح سلامتی و تندرستی در جامعه انجام گرفت.

به گفته مسئول روابط عمومی همراه گام، استقبال چشمگیر از این فراخوان و ظرفیتهای خوب فنی و اجرائی و مهیا شدن اسامی شرکت کنندگان، مدیران همراه گام را بر آن داشت تا نسبت به انجام قرعه کشی و اعلام اسامی برندگان زودتر از موعد پیش بینی شده اقدام نمایند.

همراه گام هم تندرستی داره ، هم جایزه

وی ادامه داد: برندگان این قرعه کشی و تمامی کاربران همراه گام همچنان میتوانند با ۱۰ بن همراه خود در قرعه کشی ورود به جاده تندرستی همراه گام که هم اکنون در بخش حامیان تندرستی اپلیکیشن همراه گام در دسترس است ثبت نام و شرکت نمایند و علاوه بر این با انجام پیاده روی روزانه و بدست آوردن بن همراه بیشتر منتظر معرفی جوایز سایر حامیان تندرستی باشند.

 اسامی برندگان و جوایز قرعه کشی ویژه حضور در غرفه نمایشگاهی همراه گام

۱-طیبه اشکوه                      ۲۶۹***۲-۰۹۱۹       ۵۰۰.۰۰۰ ریال وجه نقد

۲-نیلوفر زارعی محمدزاده         ۲۵۰***۶-۰۹۱۳       ۵۰۰.۰۰۰ ریال وجه نقد

۳-مصطفی رهگذر                  ۷۸۸***۳-۰۹۱۲       ۵۰۰.۰۰۰ ریال وجه نقد

۴-علی شیرمحمدی                ۱۸۴***۱-۰۹۱۸       ۵۰۰.۰۰۰ ریال وجه نقد

۵-ساجده والی فرد                 ۸۵۴***۱-۰۹۱۷       ۵۰۰.۰۰۰ ریال وجه نقد

روش اعطای جوایز برندگان

برندگان جوایز قرعه کشی ویژه همراه گام، تا پایان اسفند ماه میتوانند از طریق منوی کناری اپلیکیشن همراه گام وارد قسمت ارتباط با ما شده و مطابق شکل شماره کارت بانکی خود را جهت واریز مبلغ جایزه خود ارسال نمایند.