برای اولین بار در کشور امکان حضور مجازی و همزمان برای شهروندان تمامی شهرهای استان قزوین در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی قزوین فراهم شد

به گزارش روابط عمومی همراه گام بنقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین، همزمان با برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی قزوین در روز جمعه ۱۳ اردیبهشت ماه؛فاز سوم طرح ملی پارک گام در قزوین اجرا می شود.

آغاز فاز سوم طرح ملی پارک گام در قزوین

همزمان با برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی قزوین در روز جمعه ۱۳ اردیبهشت ماه؛فاز سوم طرح ملی پارک گام همراه با برنامه همراه گام در قزوین اجرا می شود.

ندا پاکدامن مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین در این خصوص افزود:با هماهنگی های صورت گرفته توسط معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش وجوانان و همچنین فدراسیون ورزشهای همگانی کشورمان؛اجرای مرحله عملیاتی فاز سوم طرح ملی پارک گام در قزوین اجرایی خواهد شد و بمنظور حضور موثر و بیشتر بانوان قزوینی؛جوایزی نیز برای منتخبین این طرح ملی درنظر گرفته شده است و اپلیکیشن این طرح در روز همایش توسط همکاران هیات ورزشهای همگانی برای علاقمندان در مسیر نصب خواهد شد؛ضمن اینکه در پوستر ارائه شده؛نحوه نصب نرم افزار همراه گام بر روی تلفن همراه آموزش داده شده است و امیدواریم با همکاری و حضور موثر بانوان ورزش دوست قزوینی؛استان قزوین یکی از استانهای پیشرو در این طرح بزرگ و ملی باشد

 

برای اولین بار در کشور امکان حضور مجازی و همزمان برای شهروندان تمامی شهرهای استان قزوین در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی قزوین فراهم شد

با توجه به استقبال خوب مردم قزوین از همایش های پیاده روی سالهای گذشته، برای اولین بار در این همایش برای شهروندان تمامی شهرهای استان قزوین که امکان حضور فیزیکی در محل همایش را ندارند این امکان فراهم شده است تا با استفاده از نرم افزار طرح ملی پارک گام ( اپلیکیشن پیاده روی همراه گام) از تاریخ ۱۲ الی ۱۴ اردیبهشت در هر جای استان قزوین که حضور دارند پیاده روی های خود در فضاهای غیرمسقف را ذخیره کنند و با امتیاز بن همراه که از نرم افزار می گیرند وارد صفحه اختصاصی بخش آنلاین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی قزوین شوند و ثبت نام کنند و جایزه بگیرند.   

همایش پیاده روی قزوین و حضور خانواده ها با هم، وحدت استانی را به نمایش می گذارد و این امر ایجاد انگیزه برای حضور مردم در جاده سلامت را دوچندان می کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، جلسه هماهنگی برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده، قبلا با حضور منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار و جمعی از مسئولان دستگاه‌های استان در سالن جلسات دفتر امور اقتصادی استانداری قزوین برگزار شده است.

در این جلسه عباس علایی مقدم با اشاره به برگزاری همایش پیاده روی خانواده در سال گذشته بیان کرد: قزوین در همایش پیاده روی بزرگ خانواده در سال گذشته، تنها استانی بود که سه همایش پیاده روی در سطح کشور داشته و به طور همزمان از شبکه سراسری به روی آنتن رفت و وحدت و شکوه استانی در این پیاده روی با تعامل دستگاه‌ها به نمایش گذاشته شد.

وی گفت: برگزاری این اتفاق بزرگ فرهنگی، کمک دستگاه‌های استاتی را می‌طلبد. سال پیش ۱۷۰ هزار نفر از مردم در این همایش حضور داشتند و چهارده پیادره روی در سطح استان داشتیم.

مدیرکل ورزش و امور جوانان استان قزوین اظهار کرد: بدون پرداخت هیچ هزینه ای با پخش همایش پیاده روی، قزوین معرفی می شود. حضور خانواده ها با هم وحدت استانی را به نمایش می گذارد و این امر ایجاد انگیزه برای حضور مردم در جاده سلامت را دوچندان می کند.

علایی مقدم عنوان کرد: همایش بزرگ پیاده روی خانواده در سیزده اردیبهشت ماه سالجاری مصادف با روز معلم و کار و کارگر و شوراها و روز ملی خلیج فارس، برگزار می‌شود که سه روز قبل از ماه مبارک رمضان بوده و مسیر آن از مقابل دانشگاه ازاد تا سینما روباز فدک از ساعت شش و سی دقیقه صبح است.

وی افزود: این امر با کمک فرمانداری و سایر دستگاه‌ها امکان‌پذیر است تا قزوین به عنوان استان برتر معرفی شود و همچنین حضور مسوولان و مردم در کنار یکدیگر برای مردم دلگرم کننده است.