مبین نت، حامی خدمات هاستینگ اپلیکیشن پیاده روی همراه گام

شرکت ارتباطات مبین نت ارائه دهنده سرویسهای اینترنت پرسرعت وایمکس و TD-LTE ، در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا حامی خدمات هاستینگ اپلیکیشن پیاده روی همراه گام شد.

این رویکرد در راستای سیاست‌های کلان شرکت ارتباطات مبین‌نت،  که حمایت و مشارکت فعال در حوزه مسئولیت اجتماعی با هدف حمایت از رویدادهای علمی، فرهنگی و عام‌المنفعه است. وجود این تفکر، برآمده از باور عمیق مبین نت به مسؤولیت‌های خود در قبال رشد و توسعه پایدار و توجه به خواسته‌های جامعه است.

از آنجائیکه فلسفه وجودی همراه گام ارائه خدمات رایگان به کاربران با هدف مشارکت در توسعه و ترویج ورزش پیاده روی و کمک به ارتقاء سطح سلامتی و تندرستی جامعه است، مشارکت و حمایت مبین نت علاوه بر مجموعه همراه گام موجب حمایت از کاربرانی است که بصورت روزانه با همراه گام پیاده روی میکنند و در مسیر تندرستی بیشتر گام بر میدارند. از اینرو این حمایت ارزشمند را به فال نیک میگیریم.

در باره مبین نت

به نقل از وبسایت رسمی شرکت ارتباطات مبین‌نت، این شرکت با هدف ایجاد زیرساخت‌های باندپهن بی‌سیم به‌صورت سراسری در سال ۱۳۸۷ تأسیس شد. در سال ۱۳۹۳ مبین‌نت تحقیقات در زمینه‌ی ارتقای فناوری را آغاز کرد و یک سال بعد با اخذ مجوز «ارائه‌ی کلیه‌ی فناوری‌های بی‌سیم ثابت»؛ پایه‌‌های شبکه‌ی TD-LTE خود را بنیان نهاد. با ادامه‌ی روند تحقیقات، راه‌اندازی به‌صورت پایلوت و ارتقای تجهزات و زیرساخت‌ها؛ مبین‌نت موفق شد در دهم بهمن سال ۱۳۹۵؛ شبکه‌ی بی‌سیم سراسری خود بر بستر TD-LTE را در پنج شهر تهران، ری،کرج،مشهد و کیش راه‌اندازی کند.  هم‌اکنون مبین‌نت در شهرهای مختلف کشور اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت را با فناوری TD-LTE و با سرعت تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه ارائه می‌کند.