در هر جای ایران که هستید، عضو باشگاه پیاده روی همراه گام می شوید

پیاده روی قابل دسترس ترین و کم هزینه ترین نوع تحرک و فعالیت بدنی است. از زمانی که عضو باشگاه پیاده روی همراه گام می شوید، پیاده روی بخشی جدا نشدنی از زندگی روزانه شما خواهد شد. در اینصورت زندگی با نشاط و سرزنده در دسترس است. با استفاده از اپلیکیشن همراه گام در هر جای ایران که هستید عضو باشگاه پیاده روی همراه گام میشوید.

چرا پیاده روی؟

پیاده روی قابل دسترس ترین و کم هزینه ترین نوع تحرک و فعالیت بدنی است. پیاده روی با یک کفش مناسب و لباس راحت در هر مکانی امکان پذیر است. به جای استفاده از اتومبیل برخی مسافت های روزانه خود را قدم بزنید. این قدمها آغازگر تغییر سبک زندگی ماشینی ما هستند. سوال اینجاست چرا شما باید میزان پیاده روی خود را اندازه گیری کنید؟ چطور میتوانید این کار را انجام دهید؟ دلیل اصلی برای اینکار لزوم نظارت بر فعالیت بدنی و ارتقاء میزان تحرک روزانه شماست. پیاده روی به تنهایی عامل انگیزشی برای بسیاری افراد است و اگر عامل تشویقی به آن اضافه شود اشتیاق افراد را چندین برابر میکند.

باشگاه پیاده روی همراه گام

همراه گام اپلیکیشن رایگانی است که پس از نصب آن بر روی تلفن همراه خود ،عضو باشگاه پیاده روی همراه گام می شوید و در شروع جاده تندرستی قرار می گیرید. از این پس امکان ارزیابی های گوناگون مانند مسافت طی شده ، بازه زمانی ، کالری مصرفی و ویژگی های دیگری را دارید. شما با افزایش مسافت طی شده میتوانید از جوایز ارزنده ای که به شما تعلق میگیرد، به صورت رایگان بهره مند شوید. استفاده از این اپلیکیشن بسیار آسان و دلنشین برای شما در نظر گرفته شده است. با استفاده از اپلیکیشن همراه گام پیاده روی روزانه خود را مشاهده و از افزایش مداوم کیلومتر جاده تندرستی خود لذت ببرید.