تفاهم نامه همکاری فدراسیون ورزشهای همگانی با همراه گام

به منظور بهره گیری از ظرفیت های نوآورانه و فن آورانه کسب و کارهای نوپا بویژه در زمینه توسعه ورزش همگانی و ارتقاء سطح تندرستی مردم ، تفاهم نامه همکاری فیمابین فدراسیون ورزشهای همگانی با همراه گام منعقد گردید.

اپلیکیشن پیاده روی همراه گام در پاسخ به نیاز و سبک زندگی امروزی باهدف ترویج ورزش پیاده روی که طرفداران بیشماری دارد و آسانترین ، ارزانترین و موثرترین تفریح و فعالیت بدنی برای تمامی سنین است طراحی شده است. هم اکنون نسخه های اندروید و IOS  آن منتشر و بصورت رایگان در اختیار عموم مردم قرار دارند و هزاران کاربر با نصب همراه گام عضو باشگاه پیاده روی سراسری میشوند، با هربار پیاده روی امتیاز می گیرند و با امتیاز خود در قرعه کشی جوایز بخش حامیان تندرستی شرکت می کنند.

در باره فدراسیون ورزشهای همگانی

فدراسیون ورزش­ همگانی با شعار ورزش برای همه، سعی در نزدیک کردن مردم به ورزش دارد. به گونه­ ای که معتقد است با توجه به سلیقه و علاقه مردم، هر کس، هرکجا، هر وقت با هر بودجه بتواند ورزش کند. یعنی مردم با کمترین امکانات و هزینه به سمت ورزش روی بیاورند و نیز دراین راه تلاش نمایند، تا با همکاری سایر سازمان­ها و ارگان­ها از جمله صدا و سیما و وزارت کشور و شهرداری­ها بستری مناسب برای ورزش آماده سازد. به این منظور از طریق تبلیغات در صدا و سیما و رسانه­ های گروهی برای آگاهی مردم به امر ورزش ایجاد انگیزه از طریق برگزاری جشنواره­ ها، مسابقات، سمینارها، کنگره­ ها و برگزاری کلاس­های آموزشی، تهیه تجهیزات مورد نیاز مثل استقرار میزهای سیمانی تنیس روی میز، میزهای شطرنج در اماکن عمومی و ایجاد امکانات و آماده کردن زمین و وسایل ورزشی در اماکن عمومی( برای بسکتبال، والیبال، اسکیت و…) و تهیه پوستر، بروشور، کتاب، لباس و توزیع آنها در بین مردم سعی در گسترش ورزش و در نتیجه تندرستی و سلامتی در بین جامعه شود.