حضور همراه گام در بزرگترین همایش ملی و نمایشگاه تولید و خدمات ورزشی داخلی در باغ موزه دفاع مقدس تهران

به همت فدراسیون ورزشهای همگانی و بخش خصوصی بزرگترین همایش ملی و نمایشگاه تولید و خدمات ورزشی با رویکرد ورزش همگانی واقتصاد مقاومتی تولید ملی و با حضور همراه گام بهمن ماه در تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، همایش ملی و نمایشگاه تولید وخدمات ورزشی داخلی (بارویکرد ورزش همگانی واقتصاد مقاومتی تولید ملی ) توسط بخش خصوصی بعنوان مجری و با همکاری و نظارت فدراسیون ورزش های همگانی به عنوان متولی اصلی رویداد ، با حضور انجمن ها وکمیته های متناظر فدراسیون همگانی و برنامه های سالانه مربوطه به انجمن های زیر مجموعه ودعوت از سایر فدراسیونهای ورزشی و همچنین با حضور مسئولین و ریاست فدراسیون همگانی و حضور معاون محترم وزیر ورزش مسئولین صنعت معدن وتجارت و مدیران نهادها وسازمانهای ورزشی ، پیشکسوتان وچهرهای شاخص ورزشی کشور ، تولیدکنندگان برتر داخلی وسایر فعالین مرتبط به امر ورزش ۲۸ بهمن ماه در باغ موزه دفاع مقدس (پارک اب واتش متروی حقانی ) برگزار شد. در این روز با توجه به اختصاص پنل سخنرانی به همراه گام ، مدیرعامل همراه گام با ارائه سخنرانی به بیان اهداف و برنامه ها و ظرفیتهای اجرائی همراه گام در توسعه ورزش همگانی پیاده روی پرداخت. گزارش تصویری همایش را در اینجا ببینید.

اعطای لوح تقدیر به همراه گام

در روز برگزاری این همایش ملی در راستای تقدیر از کارآفرینان و تولیدکنندگان برتر تولیدات ورزشی داخلی ، لوح تقدیر توسط جناب آقای دکتر مجد آرا ریاست محترم فدراسیون ورزشهای همگانی به همراه گام اعطا گردید.

غرفه همراه گام در این نمایشگاه از تاریخ بیست و پنجم بهمن ماه دایر و تا سی بهمن ماه برپا و پذیرای بازدید کنندگان و علاقمندان بود.