با شما گام برمیداریم.

همراه شما هستیم

در زندگی هریک از ما کاری هست که ما در آن کار بهترین هستیم در واقع بهتر از هر کسی. چنانچه هریک از ما بتوانیم آن استعداد درونی منحصر بفرد و ذاتی خود را کشف و شکوفا کنیم در اینصورت علاوه بر اینکه موجب بهبود زندگی شخصی خود شده ایم بلکه می توانیم با به اشتراک گذاشتن توانائی و استعداد ذاتی خود با دیگران ، زندگی سایرین را نیز بهبود ببخشیم.

هر کسی را بهر کاری ساختند ..... میل آن را در دلش انداختند (مولوی)

تندرستی یکی از مهمترین نیازهای واقعی بمنظور کمک به کشف و شکوفایی استعداد ذاتی و منحصر بفرد هر شخص می باشد، با این انگیزه «همراه گام» توسط «شرکت اندیشه راه تندرستی» متولد شد. زیرا همانطور که پیشرفت تکنولوژی موجب واگذاری کارهای بیشتر به ماشین ها و تسهیل امور و صرفه جویی در وقت شده ، از طرف مقابل موجب تغییر در سبک زندگی و کم تحرکی انسانها که با اشتیاق ذاتی آنها برای تندرست بودن منافات دارد ، گردیده است.

قدم اول

چرا همراه گام

پیاده روی ارزانترین ، آسانترین و موثرترین تفریح و فعالیت بدنی برای تمامی سنین است که به آموزش و وسایل گران قیمت نیازی نداشته و همه افراد به همراه خانواده ، دوستان و یا بصورت انفرادی می توانند از آن بهره ببرند.

قدم دوم

ویژگی همراه گام

همراه گام با تلفیق دانش تخصصی مبتنی بر فن آوری و نصب آن بر روی گوشی تلفن همراه ، ورزش پیاده روی را به تجربه ای لذت بخش و فراموش نشدنی تبدیل می نماید، هر زمان و هر جایی که باشید ، هر بار که پیاده روی می کنید همراه گام با به هم پیوستن مسافت پیموده شده در پیاده روی های شما ، کیلومتراژ شما را در جاده تندرستی نشان می دهد و از مقدار کالری مصرفی خود نیز آگاه می شوید.

قدم سوم

جامعه تندرست

افزایش کیلومتراژ جاده تندرستی همراه گام، شاخصی است که بخوبی میزان تلاش شما را در مسیر کسب تندرستی بیشتر نشان میدهد . ضمن اینکه این امکان را دارید، همواره میزان فعالیت بدنی خود را آگاهانه زیر نظر داشته باشید.

جاده تندرستی

بسته های تشویقی

همراه گام متناسب با میزان پیاده روی تعدادی بن همراه برای شما منظور می کند. هنگامی که وارد جاده تندرستی همراه گام شوید علاوه بر تندرستی ، هیجان نیز در انتظار شماست زیرا حامیان تندرستی ، شما را در جاده تندرستی تنها نخواهند گذارد و با ارائه بسته های تشویقی متناسب با تعداد بن همراهی که بدست آورده اید در کنار شما خواهند بود.

با همراه گام می توانید کیلومتراژ جاده تندرستی خود را با دوستانتان از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و با آنها رقابتی سالم و با نشاط داشته باشید.

با هم در جاده تندرستی
راه برویم